www.krasnevanoce.cz

Podmínky spolupráce

Rádi byste získali moderní tyčový mixér Sencor? Na odměny máme k dispozici různé barevné varianty, stačí napsat, kterou preferujete a splnit následující podmínky.

Podmínky získání tyčového mixéru:

Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., že máte o spolupráci zájem, abychom vám mohli mixér zarezervovat.

Poté nám pošlete vaše nejlepší vánoční recepty nebo tipy na vánoční vyrábění s dětmi, či jiné zajímavé příspěvky týkající se tématu.

Mixérů máme omezené množství, neváhejte se přihlásit co nejdříve.

Tyčový mixér obdržíte za 100 bodů. Za vánoční příspěvek můžete získat až 10 bodů. Tedy za 10 receptů, tipů na vyrábění s dětmi atd... od nás dostanete odměnu v podobě krásného a praktického tyčového mixéru Sencor.

Příklad příspěvku a ukázka bodování:

Vánoční recept (např. cukroví Linecká kolečka):
1 bod: seznam ingrediencí
2 bod: postup přípravy (text min. 900 znaků - odpovídá cca 15 řádků)
2 body: min. 6 fotografií z průběhu realizace receptu (musí znázorňovat celý průběh činnosti a závěrečnou fotografii výsledku, formát min. 800x600px)
2 body: video (záznam průběhu celé akce)
3 body: bonusové body za celkové hezké zpracování
Celkem tedy 10 bodů.

Specifikace kategorií, kterých se odměny za příspěvky týkají:

1) Vánoční recepty
2) Reportáž z vánočních trhů
3) Výroba vánočních výrobků
4) Výroba vánočních dárků
5) Výroba vánoční dekorace

Ukázka hotového příspěvku: Babiččina vánočka

Fotografie případně upravíme, video sestříháme, nebojte se, pomůžeme vám :).

V případě, že za příspěvek nezískáte plný počet bodů, nevadí, body se vám sčítají a můžete případně doplnit dalším příspěvkem.

Samostatné fotografie nebudou uznány jako příspěvek, jde nám o přípravu, dokumentaci a popis celého průběhu zhotovení finálního výrobku. 

U každého zveřejněného příspěvku uvedeme vaše jméno a město či vesnici, odkud pocházíte. V případě, že si budete přát zachovat anonymitu, uvedeme pseudonym.

Každý spolupracovník se zavazuje, že jeho příspěvky jsou jeho vlastním výtvorem, na fotografie a video vlastní autorská práva a obsahem neporušuje jiná autorská. Každý jednotlivý příspěvek je originální a nemá žádnou duplicitu. Dále se spolupracovník zavazuje jím dodaný a redakcí zveřejněný obsah postoupit webu KrásnéVánoce.cz k jeho marketingovým účelům a zároveň se zavazuje, že v budoucnu nebude vymáhat jakoukoliv finanční či jinou hodnotu za zveřejněné příspěvky.

Těšíme se na spolupráci :).

redakce 

 

 

 

DO VÁNOC ZBÝVÁ