www.krasnevanoce.cz

Dárky pro seniory

Dárky pro seniory

Jaké dárky si přejí naši rodiče ve zralém věku či babička s dědečkem?

Odpověď je jednoduchá, chtějí být s námi, být se svoji rodinou, být alespoň jednou v roce všichni pohromadě. Takové je jejich největší přání, a proto i přes naši velkou zaneprázdněnost, pracovnímu vytížení a třeba i velké vzdálenosti od rodné hroudy, je dobré na Vánoce přijet domu. Za rodiči, prarodiči a ostatními členy rodiny, vždyť je přece prima se sejít, popovídat si, společně se smát a tyto naše krásné Vánoční svátky prožít v poklidu, radosti a v rodinné pohodě.
Určitě nemá cenu cestu odkládat na příští rok, protože třeba ten příští, už nemusí v plném počtu dopadnout.
Společné Vánoce s celou rodinou jsou přece ty nejkrásnější, nikdo nechce být sám, ani ti mladší, ani ti starší. Zkrátka Vánoce jsou hlavně o rodině a radosti z toho, že můžeme být všichni pohromadě. Dárky jsou až na druhém místě.

A jaké věcné dárky pro naše milované maminky, tatínky, babičky, dědečky, pradědečky, prababičky?

Přeci praktické. Sošek na výstavce už má maminka či babička dost, práší se na ně a už další nejsou kam dávat. Pokud se však jedná o hezkou fotografii vás a vašich milých, tak to je jiná písnička. Takový obrázek se vždy někam vejde.

Z věcných vánočních dárků určitě doporučím kvalitní hřejivou deku, kterou se může mamka nebo babi přikrýt u televize, to je parádní praktický a hezký dárek. Vždy, když se tou dekou bude přikrývat, tak si vzpomene :). "Tu teploučkou deku mám od Aničky, sice je teď v Anglii, ale když ji vybírala, myslela na mě, tak jako já myslím každý den na ni"
Nebo nějaký dobrý čaj z bylinek. Bylinky mají rády všechny ženy. Jsou zdraví prospěšné, pomůžou od všelijakých neduhů a ještě ve formě čaje dobře v nepříznivém zimním počasí zahřejí. Zkrátka něco praktického a dobrého. Určitě je dobré čerpat v Herbáři, tak maminka s babičkou uvidí, že máte o jejich zdraví péči a ještě si k tomu můžete koupit něco zdravého pro sebe.

Domácí pálenkou z Moravy nic u tatínka a dědy nezkazíte. Taková loňská slivovice z jižní Moravy potěší a zároveň si máte čím o Vánocích připít na příjemné shledání. Ale jen jednu štapmrdličku, aby tatínkovi či dědovi zbyla na rána, kdy potřebuje rozhýbal celý pohybový aparát. Ráno jedna šťopička a cítí se jak rybička. A až pálenka dojde, tak doporučujeme Geladrink, ten je na kosti a klouby to nejlepší. Kosti posílí, dodá jim potřebné živiny a do kloubů dodá ubývající kolagen. Zkrátka jednoduchý, praktický, zdraví prospěšný dárek. A co je na světě důležitějšího kromě lásky a zdraví? Přeci zdraví a láska. Ty nejlepší ceny zdravých produktů najdete na Herbar.cz.

Good luck!

DO VÁNOC ZBÝVÁ