www.krasnevanoce.cz

Dárky pro muže

Dárky pro muže

Vybrat Vánoční dárek pro muže, je v podstatě hračka. A to doslova, třeba elektronická hračka. Muži mají rádi techniku, mobily, počítače, tablety, fotoaparáty a vše z této oblasti. Technologický vývoj nelení a stále jsou k dostání lepší a chytřejší výrobky.

Přeci ten mobil, který si koupil před dvěma roky, je zastaralý a určitě z nového bude jásat. Ale poradím Vám, až se budete ke koupi odhodlávat, kupte mu raději voucher do IT shopu, protože takovouto hračičku, si může vybrat jenom sám, protože on přeci nejlépe ví, který je pro něho nejlepší.

Pokud máte doma chlapa s koníčkem, máte o starost méně, jelikož obor je jasný. A opět, jak známo, muži přeci už od pravěku nejlépe vědí, co skutečně potřebují. Tedy opět doporučuji, pokud budete chtít překvapit a dárek dopředu nediskutovat, je dobré koupit voucher do kvalitního specializovaného eshopu.

Kutilovi se do dílny vždycky něco hodí, ale proto, že je to pro nás ženy španělská vesnice, je dobré již od poloviny prázdnin nenápadně sondovat, které nářadí je nejvíce opotřebované nebo ztracené, a které by se pod vánoční stromeček hodilo. Ale pozor, současně s tím sondováním, je třeba kutila hned odrazovat od myšlenky okamžitého nákupu, protože jak dobře víme, chlapovi když něco chybí, tak to operativně řeší.

Pány nikdy neurazíte kvalitní pálenkou nebo dobrým vínem. Pokud máte doma abstinenta, tak mu kupte zdravé potraviny, takový elixír mládí, kterým je zelený ječmen, je zaručeně výborný dárek. Zajímavé ceny mají na Herbáři. 

A měkké dárky? Jsou potřeba, předem nediskutovat a darovat. Ponožek a trenýrek není nikdy dost :).

Good luck :)

 

DO VÁNOC ZBÝVÁ