www.krasnevanoce.cz

Dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Jaký vánoční dárek vybrat pro ženy?

Pokud svou ženu, ať už přítelkyni, manželku, maminku, tetu či babičku dobře znáte, víte, co má skutečně ráda a co ji činní největší radost. Pokusím se zde rozepsat pár vhodných tipů dle svých dlouholetých zkušeností.

Dárek pro manželku:

Samozřejmě si vaše paní přeje na prvním místě zdraví pro celou rodinu, aby byly děti zdravé a šťastné, a aby vám to ve vztahu klapalo. Na tom se jistě všichni shodneme. Každá žena potřebuje k životu lásku a harmonii. Ale pokud byste ji chtěl udělat další velkou radost, kupte ji například voucher na kosmetiku, masáž, wellnes nebo zkrátka jiný relax, kde je přidanou hodnotou kromě žádaného odpočinku dvojnásobný výsledek - její krásný pocit a nádherný vzhled. Ženy chtějí být krásné, chtějí být atraktivní a líbit se, a proto je vhodný i třeba kurz jógy nebo cvičení. Opět zde vaše milovaná získá čas sama pro sebe a odpočine si tak od každodenních domácích prací a samozřejmě i stresu ze zaměstnání.

Určitě, pokud na to máte finanční prostředky, dovolenou u moře v Karibiku nic nezkazíte. A pokud se vám v práci příliš nedaří, jistě svou drahou polovičku potěšíte kvalitním parfémem, který se dá pořídit už za necelých 500 Kč.

Dárek pro přítelkyni:

Přítelkyni si musíte hýčkat, musí z vás cítit, že ji milujete, chcete, a že na ní v žádném případě nechcete šetřit. Rozhodně vhodným vánočním dárkem pro svou lásku můžete vztah ještě více upevnit nebo okořenit. Pokud zatím nemáte děti a můžete neomezeně cestovat, vhodný je romantický víkend někde na horách u nás v Čechách. Do Evropy na eurovíkendy bych momentálně nedoporučovala cestovat, bylo by dobré počkat, než se celková situace uklidní. Ale v našich horách je bezpečno. Wellness balíček, který bává součástí romantických balíčků, je opravdová nádhera. Představte si soukromou vířivku, saunu a spoustu času, který máte sami na sebe. Poté krásná procházka na čerstvém vzduchu, výborná večeře a uvidíte, spokojenost bude maximální.

Dále určitě přítelkyni hodně překvapíte, když ji dáte pod vánoční stromeček nějaký zážitek. Nemusí se jednat zrovna o skok z letadla s padákem, takový dárek by vám mohla omlátit o hlavu, ale například Indoor skydriving, kde bude mít možnost vyzkoušet si adrenalin volného pádu, avšak v bezpečí letové komory, kde proud vzduchu o rychlosti až 280 km/hod ji pomůže se vznášet jako pták, což jistě ocení. Takový zážitek je originálním dárkem, který si jistě bude pamatovat celý život.

Určitě vaše milá nepohrdne hezkou kabelkou, kterou vám ukazovala ve výloze, zrovna když jste spěchali k vaší mamince na nedělní oběd. Každá žena o sebe ráda pečuje a proto, pokud ji koupíte například řasenku od její oblíbené značky, bude jistě moc ráda. V neposlední řadě nesmíme zapomenut na zdraví a s ním spojené zdravé doplňky stravy, které se staly fenoménem dnešní doby. Například taková sklenice zeleného ječmenu každé ráno dodá tělu spoustu energie a dá se říci, že i celou dávku denního přídělu vitamínů, které bychom měli přijmout v zelenině. Dle průzkumu jsme zjistili, že ten nejkvalitnější mladý ječmen mají za nejpříznivějších cen na Herbáři. Samozřejmě tam vyberete i další vhodné produkty i pro vás.

Dárek pro dceru:

Záleží v jakém věku se vaše dcera nachází a jaké jsou její neoblíbenější činnosti. Pokud se jedná o školačku, doporučujeme se podívat do kategorie Vánoční dárky pro děti, ale pokud je vaše dcera již dospívající nebo už dospělá, doporučujeme například zdravé produkty. Rodičovskou lásku ji dáváte celý život na maximum, o tom není pochyb, nyní potřebuje do svého života hodně sil a zdraví. V lásce ji pomoci nemůžete, tu si musí najít sama, ale finanční podporu pro její studium, či malý příspěvek na domácnost, jistě ocení. Jako rodič určitě vidíte, co jí chybí a v čem byste ji mohli pomoci. Těžko radit, protože nikdo jiný to nikdy nebude vědět lépe, a proto ji naslouchejte, pomáhejte a milujte, ona vám to, až ji budete nejvíce potřebovat, jistě vrátí, nebojte.

Dárek pro babičku:

Milovanou babičku obdarujete nejvíce svojí přítomností. Staří lide se cítí velmi sami a opuštěni, právě Vánoce jsou krásnou příležitostí si udělat čas a babičku navštívit. Jako vánoční dárek jistě ocení fleesovou deku, kterou se může přikrýt u televize. Taková hřejivá elektrická bačkora, je už leta prověřeným vhodným dárkem pro seniory. Přeci jen topení je čím dál dražší a když je teplo od nohou, bývá teplo i celému tělu. A u těla chvilku zůstaneme. Starším lidem v organismu chybí dostatek vitamínů, mizí minerály a převážně kolagen. Určitě uděláte babičce radost, když ji koupíte kvalitní potravinové doplňky. Zelený ječmen pro sílu a energii, Geladring pro zdravé klouby, Vápník pro silné kosti a pokračovat bychom mohli dále. Doporučujeme se podívat na www.herbalist.cz. Tam mají těchto produktů spoustu a ceny jsou velmi příznivé.

Přeji vám krásné Vánoce a hlavně dobře vyberte :). 

DO VÁNOC ZBÝVÁ